Jak wybrać kwatery pracownicze w Mińsku Mazowieckim?

16 stycznia 2023

Prowadzisz w Mińsku Mazowieckim lub okolicy zakład przemysłowy, hurtownię, firmę budowlaną, agencję pracy? Planujesz relokację pracowników z zagranicy lub dalszych części kraju i szukasz dla nich najlepszych kwater w pobliżu zakładu?Wybierz noclegi o podwyższonym standardzie znajdujące się bezpośrednio w Mińsku i zadbaj o komfort każdej zatrudnionej osoby. Popraw tym samym zaangażowanie i zmniejsz koszty związane z rotacją pracowników. Zadbaj jednocześnie o ograniczenie czasu potrzebnego na obsługę noclegową.Kwatery pracownicze w Mińsku Mazowieckim. Jak wybrać najlepsze i to w dogodnej lokalizacji blisko zakładu? Sprawdź, na co zwrócić uwagę. W końcu dla pracownika to drugi dom!

Po pierwsze – lokalizacja kwatery w Mińsku Mazowieckim

Większość kwater pracowniczych w województwie mazowieckim znajduje się w okolicy Warszawy. Tymczasem mniejsze miasta, takie jak Mińsk Mazowiecki czy Skierniewice coraz prężniej się rozwijają. Mińsk Mazowiecki liczy ponad 40 tysięcy mieszkańców. Powstają kolejne zakłady pracy i duże fabryki, które potrzebują pracowników fizycznych i produkcyjnych, ekip budowlanych czy specjalistów. Widzimy to również w obrębie miasta Łódź. 

Dojazd z kwater w Warszawie bywa uciążliwy – w końcu to ponad 20 km w jedną stronę (a nawet więcej, wszystko zależy od dokładnej lokalizacji). Dodatkowo trzeba liczyć się z korkami na drodze. To niewygodna opcja dla pracowników, którzy spędzają w busie nawet kilka godzin.

Dla Twojej firmy to również ogromne koszty – nie tylko paliwa, ale też zakwaterowania, które w Warszawie jest po prostu droższe.

Kwatery pracownicze Mińsk Mazowiecki

Kwatery w Mińsku Mazowieckim zorganizowaliśmy właśnie po to, żeby umożliwić firmom z mniejszych miejscowości zakwaterowanie pracowników jak najbliżej zakładu pracy. Wiemy, że największe zainteresowanie jest w trakcie sezonu letniego poczas zbiorów rolniczych i sadowniczych. Odpowiadamy na tą potrzebę. Widzimy również zainteresowanie dużych agencji pracy z Mińska Mazowieckiego, które szukają alternatyw dla podstawowych warunków mieszkaniowych w już istniejących kwaterach. 

Dodatkowo Mińsk Mazowiecki jest bardzo dobrze skomunikowany z gminami ościennymi, dlatego to doskonała lokalizacja także dla pracodawców z okolicznych miejscowości, którzy do Mińska wciąż mają dużo bliżej niż np. do Warszawy.

Po drugie – okolica kwatery

Jeśli decydujesz się na pokoje pracownicze w Mińsku Mazowieckim – wybierz taki budynek na wynajem, który jest komfortowy nie tylko w środku, ale również na zewnątrz. 

Jak wygląda okolica kwatery Mriya? To czysta i zadbana przestrzeń działki, która obejmuje:

  • parking na działce na kilka samochodów – aby nie było potrzeby szukania miejsca parkingowego w pobliżu (np. dodatkowo płatnego); to również idealne stanowisko np. dla busów czy prywatnego transportu do zakładu pracy;
  • zaplecze, np. na sprzęt budowlany – dodatkowa przestrzeń do wynajęcia, dzięki której łatwiej przechowywać niezbędne narzędzia i sprzęty do pracy;
  • uporządkowany teren zielony na działce– w którym pracownicy mogą odpocząć, zrelaksować się i odetchnąć, by zregenerować siły na kolejny dzień.

Po trzecie – wyłączność kwatery dla jednej firmy

Mriya oferuje noclegi pracownicze w Mińsku Mazowieckim na zasadzie wyłączności jednej lokalizacji dla jednej firmy. Na czym dokładnie polega takie rozwiązanie? Cały budynek pozostaje do dyspozycji konkretnego zakładu czy agencji pracy. Zwykle jest to współpraca długoterminowa, która opiera się na zaufaniu.

To najlepszy sposób, żeby zadbać o poczucie bezpieczeństwa pracowników (którzy czują się bardziej komfortowo, mieszkając ze znanymi sobie osobami), a także odpowiednie zabezpieczenie narzędzi, sprzętów czy dokumentacji firmowej. Dzięki takiej długoterminowej opcji łatwiej również w przyszłości negocjować warunki umowy.

Po czwarte – dostęp do technika i koordynatora

Zależy Ci na tym, by kwatery pracownicze były niemal bezobsługowe – żeby zająć się dalszym rozwojem biznesu, zamiast szukać „złotej rączki” czy zastanawiać się nad ulepszeniem pokojów? Mriya zapewnia właśnie taki model współpracy.

Jeśli zdecydujesz się na wynajem kwater dla pracowników w Mińsku Mazowieckim, uzyskasz dostęp do technika i koordynatora obiektu. To Mriya całościowo zarządza nieruchomością i zajmuje się tym, by zawsze była w idealnym stanie. Specjalista na bieżąco reaguje np. na zgłoszenia pracowników. Dodatkowo w sytuacji awaryjnej możemy zdalnie odciąć dostęp do budynku.

Po piąte – wygoda i odpowiednie wyposażenie budynku

Kwatera pracownicza jest dla pracownika drugim domem – i w Mriya doskonale to rozumiemy. Każdy budynek jest więc zaadaptowany w taki sposób, by zapewnić mieszkańcom wygodę, bezpieczeństwo i niezbędne udogodnienia. Pomieszczenia są czyste, wyremontowane i odpowiednio wyposażone. Wysoki standard znacznie obniża rotację pracowników, a więc jednocześnie obniża też Twoje koszty.

Pracownicy mogą liczyć m.in. na:

  • odpowiednio wyposażone pokoje z przestrzenią do przechowywania, lodówką itp.;
  • elektroniczny zamek na kod cyfrowy, dzięki któremu do budynku nie dostaną się niepowołane osoby;
  • bezpłatne i szybkie wi-fi;
  • dostęp do pomieszczeń gospodarczych i części wspólnych, m.in. pralni, elektronicznej suszarni oraz kuchni z pełnym wyposażeniem.

Już wiesz, na co zwrócić uwagę w trakcie poszukiwań noclegów pracowniczych w Mińsku Mazowieckim. Pamiętaj, że jakość noclegu ma ogromny wpływ na jakość pracy. Zadbaj o to, by Twoi pracownicy byli zadowoleni i wypoczęci – a dzięki temu również bardziej wydajni.

Kwatery pracownicze Mińsk Mazowiecki – to pomysł na dobry nocleg dla Twoich pracowników.